Nylon (500D) and PVC reflective strap with lights Anni
Από
3,14 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 3,88 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 3,88 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 4,81 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-6024-006999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Nylon (500D) and PVC reflective strap with lights Anni"
PVC reflective strap with four red led lights and Velcro strip. Batteries included. For promotional use only.
| Colour: | Yellow |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Battery Count: | 1 |
| Battery Type: | Cell-CR2032 |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 50 |
| OuterBoxDimension: | 48 x 30.5 x 50 cm |
| OuterCartonDimension: | 48 x 30.5 x 50 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 500 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 9.48 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 8.5 |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag |
| QuantityOnPallet: | 8500 |
| Ύψος: | 2mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 3926909700 |
| Βάρος: | 13g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 420mm |
| Πιστοποιητικά: | D.o.C EMC/CE, EMC, PAHs, RoHS, AZO Dyes/Amines, Formaldehyde, MSDS, Battery 2006/66/EC, EN 62471:2008 (LVD), BSCI |
| Πλάτος: | 25mm |
| Υλικός: | Nylon, PVC, LED |
Σύνδεση