Nonwoven (80 gr/m²) laminated shopping bag Johnathan
Από
1,57 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 1,94 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 1,94 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 2,41 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-7724-031999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Nonwoven (80 gr/m²) laminated shopping bag Johnathan"
Nonwoven (80 gr/m²) laminated shopping bag.
| Colour: | Gold |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| OuterBoxDimension: | 54 x 45.5 x 37.5 cm |
| OuterCartonDimension: | 54 x 45.5 x 37.5 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 200 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 12.6 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 11.6 |
| QuantityOnPallet: | 2400 |
| Ύψος: | 350mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 4202921900 |
| Βάρος: | 54g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 470mm |
| Πιστοποιητικά: | Cadmium, PAHs, Phthalates, Lead |
| Πλάτος: | 110mm |
| Υλικός: | Non Woven |
Σύνδεση