Nevada unisex softshell bodywarmer
Από
15,48 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 15,93 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 15,93 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 19,75 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-R11994I4
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Nevada unisex softshell bodywarmer"
2-layer softshell gillet. Contrasting inverted sealed effect zip with chin protector and puller. Three pockets with combined zip with puller. Elastic drawcord and fasteners on the bottom hem. Water resistant. Wind-proof model. The model is 184 cm and is wearing size L.
| Colour: | Red |
|---|---|
| Size: | XL |
| Country of Origin: | BANGLADESH |
| OuterBoxDimension: | 40 x 58 x 20 cm |
| OuterCartonDimension: | 40 x 58 x 20 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 15 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 9 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 8.55 |
| Αριθμός δασμολογίου: | 6211439000000000000000 |
| Βάρος: | 334g |
| Μάρκα: | Roly |
| Υλικός: | Woven of 92% Polyester and 8% Elastane, 300 g/m2, Bonding, Micro fleece of 100% Polyester |
| Φύλο: | Unisex |
Σύνδεση