Nevada unisex softshell bodywarmer
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 15,93 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 15,93 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 19,75 € |
| Colour: | Black |
|---|---|
| Size: | L |
| Country of Origin: | BANGLADESH |
| OuterBoxDimension: | 59 x 41 x 22 cm |
| OuterCartonDimension: | 59 x 41 x 22 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 15 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 9 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 8.55 |
| Αριθμός δασμολογίου: | 6211439000000000000000 |
| Βάρος: | 334g |
| Μάρκα: | Roly |
| Υλικός: | Woven of 92% Polyester and 8% Elastane, 300 g/m2, Bonding, Micro fleece of 100% Polyester |
| Φύλο: | Unisex |
Σύνδεση