SMARTWATCH NOREX
Από
12,00 €
| Τιμή μονάδας | 13,18 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 13,18 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 16,34 € |
Αριθμός προϊόντος:
A181-SW1701S102
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "SMARTWATCH NOREX"
Smartwatch with activity functions. Adjustable TPU strap, 2.01 -inch screen. Heart rate monitoring and call control. Monitor your performance with your mobile phone. Bluetooth connection with APP for iOS and Android. Magnetic charging cable included. Presentation in design box.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Size: | ONE SIZE ADULT |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: |
Laser L2 Pad printing I(1) |
| Ύψος: | 12mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 270mm |
| Πλάτος: | 39mm |
Σύνδεση