CHARGER NEBULA NATURAL
Από
5,37 €
| Τιμή μονάδας | 6,24 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 6,24 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 7,74 € |
Αριθμός προϊόντος:
A181-CR3001S129
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "CHARGER NEBULA NATURAL"
Wireless charger with bamboo body. Up to 3 devices can be charged simultaneously. Compatible with devices with wireless charging technology. Type C. 5W power. DC5V/2.1A USB Current Output.
| Colour: | Beige |
|---|---|
| Size: | ONE SIZE ADULT |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: |
Digital W4 Laser L2 Screen printing E(2) |
| Ύψος: | 10mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 90mm |
| Πλάτος: | 90mm |
| Υλικός: | Natural bamboo |
Σύνδεση