TROPHY NAVIS TRANSPARENT
Από
8,13 €
| Τιμή μονάδας | 8,92 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 8,92 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 11,06 € |
Αριθμός προϊόντος:
A181-PR1707S100
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "TROPHY NAVIS TRANSPARENT"
Nautical design glass trophy with bamboo base. Includes kraft design presentation case.
| Colour: | Transparent |
|---|---|
| Size: | ONE SIZE ADULT |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: |
Laser L2 Screen printing F(1) |
| Ύψος: | 220mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 125mm |
| Πλάτος: | 35mm |
| Υλικός: | Glass and bamboo |
Σύνδεση