BACKPACK NARVIK BLACK
Από
10,26 €
| Τιμή μονάδας | 11,53 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 11,53 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 14,30 € |
Αριθμός προϊόντος:
A181-MO7177S102
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "BACKPACK NARVIK BLACK"
Backpack made of 300D polyester. Innovative design in an OXFORD finish. Main padded pocket, ideal for your laptop, and two front pockets with elegant pullers. In-built USB port included to connect your power bank (not included). Padded back and shoulder straps.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Size: | ONE SIZE ADULT |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: |
Embroidery P Screen printing G(1) Transfer N1(8) Transfer O3 |
| Ύψος: | 430mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 310mm |
| Πλάτος: | 160mm |
| Υλικός: | 300D polyester |
Σύνδεση