LAMP ALARM CLOCK NAMUR NATURAL
Από
12,24 €
| Τιμή μονάδας | 13,11 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 13,11 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 16,26 € |
Αριθμός προϊόντος:
A181-RJ3044S129
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "LAMP ALARM CLOCK NAMUR NATURAL"
Lamp Alarm clock in recycled ABS with progressive bright light mode. Features: time, date and temperature. Led light in multiple colours. Cable included.
| Colour: | Beige |
|---|---|
| Size: | ONE SIZE ADULT |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: | Pad printing F(2) |
| Ύψος: | 144mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 185mm |
| Πλάτος: | 66mm |
| Υλικός: | Recycled ABS |
Σύνδεση