MUG BOX NAMEX WHITE
Από
0,30 €
| Τιμή μονάδας | 0,33 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,33 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 0,41 € |
Αριθμός προϊόντος:
A181-SP1274S101
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "MUG BOX NAMEX WHITE"
Presentation box designed for cups, made of corrugated cardboard. Measures 12 x 10.6 x 9 cm.
| Colour: | White |
|---|---|
| Size: | ONE SIZE ADULT |
| Country of Origin: | ES |
| Made in Europe: | ναι |
| Refining: |
Pad printing D(1) Screen printing D(2) |
| Ύψος: | 106mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 120mm |
| Πλάτος: | 90mm |
| Υλικός: | Cardboard |
Σύνδεση