BANDANA NALAK FLUOR YELLOW
| Τιμή μονάδας | 0,95 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,95 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 1,18 € |
| Colour: | Fluor Yellow |
|---|---|
| Size: | ONE SIZE ADULT |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: | Screen printing E(1) |
| Ύψος: | 150mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 130mm |
Σύνδεση
| Τιμή μονάδας | 0,95 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,95 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 1,18 € |
| Colour: | Fluor Yellow |
|---|---|
| Size: | ONE SIZE ADULT |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: | Screen printing E(1) |
| Ύψος: | 150mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 130mm |