CARDS NAIPE NATURAL
Από
0,54 €
| Τιμή μονάδας | 0,60 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,60 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 0,74 € |
Αριθμός προϊόντος:
A181-JU1028S129
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "CARDS NAIPE NATURAL"
French deck of cards in recycled cardboard. 54 cards included. Presentation in eco design box.
| Colour: | Beige |
|---|---|
| Size: | ONE SIZE ADULT |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: | Pad printing D(1) |
| Ύψος: | 90mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 60mm |
| Πλάτος: | 20mm |
| Υλικός: | Recycled cardboard |
Σύνδεση