Muse GRS RPET toiletry pouch
Από
2,21 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 2,42 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 2,42 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 3,00 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-12077240
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Muse GRS RPET toiletry pouch"
Compact and practical, the Muse toiletry pouch is designed to carry travel-sized toiletries and small accessories with ease. Made from GRS-certified recycled polyester, it combines convenience with a more sustainable material choice.
| Colour: | Navy |
|---|---|
| Country of Origin: | PRC |
| Eco: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 28 x 40 x 30 cm |
| OuterCartonDimension: | 28 x 40 x 30 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 100 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 5 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 4.75 |
| Ύψος: | 140mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 4202929890000000000000 |
| Βάρος: | 50g |
| Μάρκα: | Unbranded |
| Μήκος: | 225mm |
| Πλάτος: | 70mm |
| Υλικός: | GRS certified recycled polyester, 75D |
Σύνδεση