Muse GRS RPET make-up organiser
Από
3,89 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 4,25 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 4,25 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 5,27 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-12077040
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Muse GRS RPET make-up organiser"
Ideal for travel, the Muse make-up organiser keeps brushes, compacts, skincare, and other beauty essentials neatly stored in a clean and compact way. Manufactured from GRS-certified recycled polyester, it combines practicality with a more sustainable material choice.
| Colour: | Navy |
|---|---|
| Country of Origin: | PRC |
| Eco: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 30 x 42 x 44 cm |
| OuterCartonDimension: | 30 x 42 x 44 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 60 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 7 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 6.65 |
| Ύψος: | 90mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 4202929890000000000000 |
| Βάρος: | 120g |
| Μάρκα: | Unbranded |
| Μήκος: | 250mm |
| Πλάτος: | 185mm |
| Υλικός: | GRS certified recycled polyester, 75D |
Σύνδεση