Mira wood-look sunglasses
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 1,20 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 1,20 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 1,49 € |
| Colour: | Natural |
|---|---|
| Country of Origin: | PRC |
| OuterBoxDimension: | 46 x 47 x 26 cm |
| OuterCartonDimension: | 46 x 47 x 26 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 300 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 9 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 8.55 |
| Ύψος: | 49mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 9004109100000000000000 |
| Μάρκα: | Unbranded |
| Μήκος: | 145mm |
| Πλάτος: | 148mm |
| Υλικός: | PC Plastic |
Σύνδεση