Metal keychain Gideon
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 1,75 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 1,75 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 2,17 € |
| Επιλογή: | Standard option |
|---|---|
| Χρώμα: | Silver |
| Country of Origin: | China |
| OuterBoxDimension: | 27 x 23.5 x 21.5 cm |
| OuterCartonDimension: | 27 x 23.5 x 21.5 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 500 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 14.2 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 13.5 |
| QuantityOnPallet: | 15000 |
| Ύψος: | 4mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 8203320000 |
| Βάρος: | 30g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 95mm |
| Πιστοποιητικά: | Cadmium, Nickel, Lead, BSCI |
| Πλάτος: | 24mm |
| Υλικό: | Iron, Zinc alloy |
Σύνδεση