Metal door opener Alivia
Από
0,68 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 0,68 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,68 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 0,84 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-483574-032999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Metal door opener Alivia"
Metal door opener with rubber tip for capacitive screens, key ring, and trolley coin.
| Colour: | Silver |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| OuterBoxDimension: | 30 x 20 x 17.5 cm |
| OuterCartonDimension: | 30 x 20 x 17.5 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 400 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 12.267 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 12 |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag |
| QuantityOnPallet: | 12000 |
| Ύψος: | 4mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 8205510000 |
| Βάρος: | 30g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 69mm |
| Πιστοποιητικά: | Cadmium, Nickel, PAHs, Phthalates |
| Πλάτος: | 28mm |
| Υλικός: | Stainless steel, Silicone, Zinc alloy |
Σύνδεση