Metal door opener Alivia
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 0,68 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,68 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 0,84 € |
| Επιλογή: | Standard option |
|---|---|
| Χρώμα: | Silver |
| Country of Origin: | China |
| OuterBoxDimension: | 30 x 20 x 17.5 cm |
| OuterCartonDimension: | 30 x 20 x 17.5 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 400 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 12.267 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 12 |
| QuantityOnPallet: | 12000 |
| Ύψος: | 4mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 8205510000 |
| Βάρος: | 30g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 69mm |
| Πιστοποιητικά: | Cadmium, Nickel, PAHs, Phthalates |
| Πλάτος: | 28mm |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Individually packed in a multi-purpose bag |
| Υλικό: | Stainless steel, Silicone, Zinc alloy |
Σύνδεση