Metal carabiner keychain Bella
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 1,24 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 1,24 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 1,54 € |
| Colour: | gun metal |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| OuterBoxDimension: | 29 x 17 x 20 cm |
| OuterCartonDimension: | 29 x 17 x 20 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 300 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 8.5 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 8 |
| Packaging Information: | Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 9000 |
| Ύψος: | 6mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 8205510000 |
| Βάρος: | 25g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 80mm |
| Πλάτος: | 32mm |
| Υλικός: | Metal |
Σύνδεση