Metal bag hook Eloise
Από
1,73 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 2,14 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 2,14 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 2,65 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-4154-001999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Metal bag hook Eloise"
Foldable metal bag hook in a gift box.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 50 |
| OuterBoxDimension: | 36.5 x 31 x 17 cm |
| OuterCartonDimension: | 36.5 x 31 x 17 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 200 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 9.16 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 7.4 |
| Packaging Information: | Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 10000 |
| Ύψος: | 45mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 7323930000 |
| Βάρος: | 37g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Πιστοποιητικά: | Cadmium, Nickel, PAHs, Phthalates, BSCI |
| Υλικός: | Metal, Rubber, Zinc alloy |
Σύνδεση