Mentos Candy Roll
Από
0,99 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 0,99 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,99 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 1,23 € |
Αριθμός προϊόντος:
A558-SKU723315
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Mentos Candy Roll"
The Mentos Candy Roll is perfect for every moment and easy to carry around. So enjoy a delicious fresh candy whenever you want.
| Flavour: | Flavour: Mint |
|---|---|
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 320 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 134 |
| Production time: | 5 Working days |
| QuantityOnPallet: | 11 |
| Refining dimension: | 131 x 62 mm |
| Ύψος: | 19mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 1704906100 |
| Βάρος: | 40g |
| Μάρκα: | mentos |
| Μήκος: | 140mm |
| Πλάτος: | 19mm |
Σύνδεση