Menlo RCS recycled plastic wireless mouse
Από
7,44 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 8,13 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 8,13 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 10,08 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-12437101
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Menlo RCS recycled plastic wireless mouse "
Stylish and bright optical 4-button mouse made of recycled plastic, with an USB receiver for wireless RF connection and special DPI function (800/1200/1600 DPI). The DPI button makes it possible to quickly change the sensitivity of your mouse which is very convenient during gaming. Requires 2x AAA batteries (not included). Compatible with Windows and Mac operating systems. Delivered in a kraft paper box.
| Colour: | White |
|---|---|
| Country of Origin: | PRC |
| Eco: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 37 x 34 x 25 cm |
| OuterCartonDimension: | 37 x 34 x 25 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 100 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 8 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 7.6 |
| Packaging Information: | Individual gift box and polybag () |
| Ύψος: | 23mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 8471607000000000000000 |
| Μάρκα: | Unbranded |
| Μήκος: | 112mm |
| Πλάτος: | 57mm |
| Υλικός: | Recycled ABS Plastic |
Σύνδεση