Mayan recycled plastic disposable rain poncho with storage pouch
Από
0,75 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 0,83 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,83 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 1,03 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-10941763
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Mayan recycled plastic disposable rain poncho with storage pouch"
The Mayan one-size-fits-all disposable rain poncho is made from 100% recycled plastic. This see-through hooded poncho is ideal to have available when overwhelmed by a rainstorm during an outdoor festival or any other outdoor event. Delivered with a pouch that is suitable for printing. Size: 90 x 120 cm.
| Colour: | Lime |
|---|---|
| Country of Origin: | PRC |
| Eco: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 30 x 42 x 35 cm |
| OuterCartonDimension: | 30 x 42 x 35 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 300 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 15 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 14.25 |
| Packaging Information: | Individual polybag (300 / Polybag) |
| Ύψος: | 5mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 3926200000000000000000 |
| Βάρος: | 33g |
| Μάρκα: | Unbranded |
| Μήκος: | 100mm |
| Πλάτος: | 150mm |
| Υλικός: | Recycled Plastic |
Σύνδεση