Freal 15W recycled plastic wireless charging pad
Από
4,16 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 4,43 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 4,43 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 5,49 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-12443490
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Freal 15W recycled plastic wireless charging pad"
Upgrade your charging experience with the Freal 15W wireless charging pad made from recycled plastic. As the successor to the non-recycled version, it combines high-efficiency charging with a more responsible choice. Delivered with a 50 cm 2-in-1 cable (USB-A and Type-C), ensuring easy connectivity for a variety of devices.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Country of Origin: | PRC |
| Eco: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 37 x 43 x 22 cm |
| OuterCartonDimension: | 37 x 43 x 22 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 200 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 13 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 12.35 |
| Packaging Information: | Indiv. gift box + polybag + manual () |
| Ύψος: | 9mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 850440950000000000000 |
| Βάρος: | 31g |
| Διάμετρος: | 69mm |
| Μάρκα: | Unbranded |
| Υλικός: | Recycled ABS Plastic |
Σύνδεση