Foxy waitress knife
Από
1,80 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 1,97 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 1,97 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 2,44 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-11328201
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Foxy waitress knife"
Stainless steel waitress knife with a colored body featuring a corkscrew, foil cutter, and bottle opener. With the two-step construction it's easy to pull the cork out from the bottle.
| Colour: | White |
|---|---|
| Country of Origin: | PRC |
| OuterBoxDimension: | 18 x 28 x 19 cm |
| OuterCartonDimension: | 18 x 28 x 19 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 100 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 8 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 7.6 |
| Packaging Information: | Individual gift box (25 / Inner carton) |
| Ύψος: | 11mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 8211930000000000000000 |
| Βάρος: | 67g |
| Μάρκα: | Unbranded |
| Μήκος: | 120mm |
| Πλάτος: | 22mm |
| Υλικός: | Stainless Steel, Steel |
Σύνδεση