Florida conference bag 7L
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 5,16 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 5,16 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 6,40 € |
| Colour: | Navy |
|---|---|
| Country of Origin: | PRC |
| OuterBoxDimension: | 34 x 42 x 40 cm |
| OuterCartonDimension: | 34 x 42 x 40 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 60 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 11 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 10.45 |
| Ύψος: | 270mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 4202129190000000000000 |
| Βάρος: | 152g |
| Μάρκα: | Unbranded |
| Μήκος: | 395mm |
| Πλάτος: | 75mm |
| Υλικός: | 600D of Polyester |
Σύνδεση