Fleeceplaid with sherpa backing, 150x120 cm, 500 gr/m²
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 24,00 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 24,00 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 29,76 € |
| Colour: | Navy / White |
|---|---|
| OuterBoxDimension: | 44.0000 x 39.0000 cm |
| OuterCartonDimension: | 44.0000 x 39.0000 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 10 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 10.0000 |
| Ύψος: | 1500mm |
| Υλικός: | 100% Polyester |
Σύνδεση