Fleeceplaid 150x120 cm, 250 gr/m²
Από
7,17 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 13,65 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 13,65 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 16,93 € |
Αριθμός προϊόντος:
A86-1560-03-A03
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Fleeceplaid 150x120 cm, 250 gr/m²"
Wonderfully soft and extra thick fleeceplaid measuring 150x120 cm. Perfect for stretching out and relaxing together during a picnic. Thanks to the warm fleece material, you will always be comfortable, whether you are lying on the grass or snuggled up on the sofa.
| Colour: | Black (Black) / Black |
|---|---|
| OuterBoxDimension: | 40.0000 x 40.0000 cm |
| OuterCartonDimension: | 40.0000 x 40.0000 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 20 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 9.5000 |
| Ύψος: | 1200mm |
| Βάρος: | 450g |
| Υλικός: | 100% Polyester |
Σύνδεση