Fleeceplaid 150x120 cm, 200 gr/m²
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 12,06 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 12,06 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 14,95 € |
| Χρώμα: | Navy |
|---|---|
| OuterBoxDimension: | 40.0000 x 40.0000 cm |
| OuterCartonDimension: | 40.0000 x 40.0000 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 20 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 9.5000 |
| Ύψος: | 1200mm |
| Υλικό: | 100% Polyester |
Σύνδεση