Fleece hat 100% rPET
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 4,62 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 4,62 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 5,73 € |
| Colour: | White (White) / White |
|---|---|
| OuterBoxDimension: | 53.0000 x 39.0000 cm |
| OuterCartonDimension: | 53.0000 x 39.0000 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 200 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 12.0000 |
| Ύψος: | 300mm |
| Βάρος: | 74g |
| Υλικός: | 100% Recycled polyester |
Σύνδεση