Fleece hat 100% rPET
Από
2,43 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 4,62 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 4,62 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 5,73 € |
Αριθμός προϊόντος:
A86-2730-03-A03
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Fleece hat 100% rPET"
Put together a nice, environmentally conscious Christmas gift for your employees and clients. Show them that you’re socially responsible and choose the eco-friendly rPET Fleece Hat in combination with the rPET Fleece Scarf (2735) made of recycled plastic. Has six panels.
| Colour: | Black (Black) / Black |
|---|---|
| OuterBoxDimension: | 53.0000 x 39.0000 cm |
| OuterCartonDimension: | 53.0000 x 39.0000 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 200 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 12.0000 |
| Ύψος: | 300mm |
| Βάρος: | 74g |
| Υλικός: | 100% Recycled polyester |
Σύνδεση