Fleece (150 gr/m²) picnic blanket Danielle
Από
17,51 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 21,62 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 21,62 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 26,81 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-8179-018999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Fleece (150 gr/m²) picnic blanket Danielle"
Fleece picnic blanket with waterproof PEVA underside and sponge filling. When folded up the blanket has an easy carry handle.
| Colour: | Light Blue |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| OuterBoxDimension: | 42 x 31 x 68 cm |
| OuterCartonDimension: | 42 x 31 x 68 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 16 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 11.5 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 11 |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag |
| QuantityOnPallet: | 240 |
| Ύψος: | 1mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 6301401000 |
| Βάρος: | 541g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 1475mm |
| Πιστοποιητικά: | PAHs, LFGB, AZO Dyes/Amines, Formaldehyde, UKCA, BSCI |
| Πλάτος: | 1350mm |
| Υλικός: | Fleece, Sponge, PEVA |
Σύνδεση