Flat 4GB USB flash drive
Από
5,22 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 5,87 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 5,87 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 7,28 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-12352501
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Flat 4GB USB flash drive"
For your convenience blank orders are delivered with separated gift boxes.
| Colour: | White |
|---|---|
| Country of Origin: | PRC |
| OuterBoxDimension: | 29 x 26 x 25 cm |
| OuterCartonDimension: | 29 x 26 x 25 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 500 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 5 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 4.75 |
| Packaging Information: | Individual gift box and manual () |
| Ύψος: | 7mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 8523511000000000000000 |
| Βάρος: | 8g |
| Μάρκα: | Unbranded |
| Μήκος: | 72mm |
| Πλάτος: | 20mm |
| Υλικός: | Plastic |
Σύνδεση