Flare RCS recycled aluminium IPX LED light and bottle opener with keychain
Από
2,33 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 2,54 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 2,54 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 3,15 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-10457421
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Flare RCS recycled aluminium IPX LED light and bottle opener with keychain"
Bright LED keylight with bottle opener, power on/off button and a split iron keyring. It is made of lightweight and strong 63% RCS certified recycled aluminium. The Recycled Claim Standard (RCS) verifies the recycled content of a product throughout the entire supply chain. Available in a variety of striking colours with a metallic finish, making a printed logo stand out nicely. Comes with three LR44 batteries.
| Colour: | Red |
|---|---|
| Country of Origin: | PRC |
| Eco: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 23 x 26 x 20 cm |
| OuterCartonDimension: | 23 x 26 x 20 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 200 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 8 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 7.6 |
| Packaging Information: | Individual polybag (50 / Inner carton) |
| Αριθμός δασμολογίου: | 8513100000000000000000 |
| Διάμετρος: | 21mm |
| Μάρκα: | Unbranded |
| Μήκος: | 85mm |
| Υλικός: | Recycled Aluminium |
Σύνδεση