Felta GRS recycled pouch for glasses
Από
0,53 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 0,57 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,57 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 0,71 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-13007682
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Felta GRS recycled pouch for glasses"
Neat glasses/sunglasses pouch made of soft and durable high-quality GRS certified recycled felt. Features an open pocket to easily slide in your glasses for protection when not used.
| Colour: | Medium grey |
|---|---|
| Country of Origin: | PRC |
| Eco: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 55 x 60 x 13 cm |
| OuterCartonDimension: | 55 x 60 x 13 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 300 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 5 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 4.75 |
| Αριθμός δασμολογίου: | 4202329090000000000000 |
| Βάρος: | 12g |
| Μάρκα: | Unbranded |
| Μήκος: | 180mm |
| Πλάτος: | 90mm |
| Υλικός: | GRS certified recycled polyester |
Σύνδεση