Fajro BBQ tool set
Από
4,49 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 4,49 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 4,49 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 5,57 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-11335806
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Fajro BBQ tool set"
This handy 4-in-1 BBQ tool set features a spatula, fork, can opener, and bottle opener - all crafted from oak wood and RCS-certified stainless steel. The convenience and comfort of this tool makes it the perfect gift for any BBQ enthusiast.
| Colour: | Natural |
|---|---|
| Country of Origin: | PRC |
| Eco: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 29 x 42 x 37 cm |
| OuterCartonDimension: | 29 x 42 x 37 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 50 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 13 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 12.35 |
| Outlet: | ναι |
| Packaging Information: | Individual gift box () |
| Αριθμός δασμολογίου: | 8215201000000000000000 |
| Βάρος: | 209g |
| Μάρκα: | Seasons |
| Μήκος: | 340mm |
| Πλάτος: | 50mm |
| Υλικός: | RCS certified recycled stainless steel, Wood |
Σύνδεση