Facepaint Colornation
Από
0,80 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 0,80 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,80 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 0,99 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-9347-044999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Facepaint Colornation"
Face paint stick in ABS casing, with turnwheel to push out more of the stick. Flags: Italy 044, England 048, Netherlands 075, Germany 083, Belgium 103, Spain 297 and France 910.
| Colour: | green/white |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 200 |
| OuterBoxDimension: | 40 x 20 x 33.5 cm |
| OuterCartonDimension: | 40 x 20 x 33.5 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 400 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 12 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 11 |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag, Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 24000 |
| Ύψος: | 18mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 3213900000 |
| Βάρος: | 29g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 74mm |
| Πιστοποιητικά: | GMP Guideline, EN71-3, Cadmium, PAHs, Heavy Metals, Phthalates, Safety Data Sheet (SDS), CPSR, BSCI |
| Πλάτος: | 38mm |
| Υλικός: | ABS, PP |
Σύνδεση