BAMBOO TOOTHBRUSH FRESH
| Τιμή μονάδας | 0,26 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,26 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 0,32 € |
| Colour: | ANGORA (NATURAL) |
|---|---|
| Size: | ONE SIZE ADULT |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: |
Laser L1 Pad printing C(2) Screen printing F(2) |
| Ύψος: | 16mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 175mm |
| Πλάτος: | 13mm |
| Υλικός: | Bamboo and PBT. |
Σύνδεση