FOLDING CHAIR KOVAL RED
Από
8,29 €
| Τιμή μονάδας | 9,39 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 9,39 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 11,64 € |
Αριθμός προϊόντος:
A181-SL1581S160
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "FOLDING CHAIR KOVAL RED"
Foldable outdoor chair made of 600D polyester. It includes a cooler with isothermal interior.
| Colour: | Red |
|---|---|
| Size: | ONE SIZE ADULT |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: |
Screen printing H(1) Transfer N1(8) Transfer O2 |
| Ύψος: | 590mm |
| Βάρος: | 1g |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 260mm |
| Πλάτος: | 300mm |
| Υλικός: | Polyester |
Σύνδεση