FOLDER POWER BANK SABIX NAVY BLUE
| Τιμή μονάδας | 33,16 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 33,16 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 41,12 € |
| Colour: | Navy Blue |
|---|---|
| Size: | ONE SIZE ADULT |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: | Transfer O1 |
| Ύψος: | 230mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 185mm |
| Πλάτος: | 20mm |
| Υλικός: | RPET |
Σύνδεση