FOLDABLE CHAIR TROTY ROYAL BLUE
| Τιμή μονάδας | 6,65 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 6,65 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 8,25 € |
| Μέγεθος: | ONE SIZE ADULT |
|---|---|
| Χρώμα: | Royal Blue |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: |
Screen printing H(1) Transfer O2 |
| Ύψος: | 280mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 280mm |
| Πλάτος: | 260mm |
| Υλικό: | 600D RPET |
Σύνδεση