FOLDABLE CHAIR TROTY DARK GREEN
Από
5,82 €
| Τιμή μονάδας | 6,65 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 6,65 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 8,25 € |
Αριθμός προϊόντος:
A181-SL2004S1107
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "FOLDABLE CHAIR TROTY DARK GREEN"
Folding chair made from 600D RPET. Its structure features a simple folding mechanism that allows it to be compacted into a practical zip-closure pouch for easy storage. Features a removable carrying strap with carabiner and two exterior pockets.
| Colour: | Dark Green |
|---|---|
| Size: | ONE SIZE ADULT |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: |
Screen printing H(1) Transfer O2 |
| Ύψος: | 280mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 280mm |
| Πλάτος: | 260mm |
| Υλικός: | 600D RPET |
Σύνδεση