BACKPACK FISCHER BLACK
| Τιμή μονάδας | 4,88 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 4,88 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 6,05 € |
| Colour: | Black |
|---|---|
| Size: | ONE SIZE ADULT |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: |
Screen printing G(1) Transfer O2 |
| Ύψος: | 410mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 270mm |
| Πλάτος: | 100mm |
| Υλικός: | 600D RPET |
Σύνδεση