BARBECUE FILET BLACK
Από
16,42 €
| Τιμή μονάδας | 17,76 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 17,76 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 22,02 € |
Αριθμός προϊόντος:
A181-BQ1567S102
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "BARBECUE FILET BLACK"
Portable charcoal barbecue made of stainless steel. Foldable with detachable grill. Presentation in design box.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Size: | ONE SIZE ADULT |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: | Laser L2 |
| Ύψος: | 80mm |
| Βάρος: | 2g |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 360mm |
| Πλάτος: | 250mm |
| Υλικός: | Stainless Steel |
Σύνδεση