FESTERO SCARF YELLOW
Από
0,22 €
| Τιμή μονάδας | 0,24 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,24 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 0,30 € |
Αριθμός προϊόντος:
A181-PN900303
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "FESTERO SCARF YELLOW"
Unisex scarf in triangular shape used as an accessory in both male and female clothing.
Measures:
100 x 50 cm. (base width x high peak)
100 x 70 x 70 (perimeter)
Measures:
100 x 50 cm. (base width x high peak)
100 x 70 x 70 (perimeter)
| Colour: | Yellow |
|---|---|
| Size: | UNICA |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: |
Screen printing F(1) Sublimation R1 Sublimation R2 Transfer N(8) Transfer O1 |
| Ύψος: | 700mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 1000mm |
| Πλάτος: | 700mm |
| Υλικός: | 100% polyester, 60 gsm. |
Σύνδεση