BACKPACK FENATI BLACK
Από
10,47 €
| Τιμή μονάδας | 11,29 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 11,29 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 14,00 € |
Αριθμός προϊόντος:
A181-MO1526S102
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "BACKPACK FENATI BLACK"
Multi-function backpack made of PU leather. Large main compartment with extendable opening and safety fastening. 18" interior padded pocket. Outer front pocket with waterproof zip fastening and two side pockets. Trolley strap. Capacity: 21 L.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Size: | ONE SIZE ADULT |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: | Transfer O3(8) |
| Ύψος: | 460mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 290mm |
| Πλάτος: | 150mm |
| Υλικός: | PU leather |
Σύνδεση