Evergreen non-woven drawstring bag 5L
Από
0,50 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 0,54 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,54 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 0,67 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-19550056
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Evergreen non-woven drawstring bag 5L"
The Evergreen drawstring bag is a great option when looking for a bag that works well as an easy-to-handle gift to promote any brand or marketing campaign. The lightweight bag is budget-friendly and has a drawstring design suitable for easy carrying over the shoulder or as a backpack. The bag is made from 80 g/m² PP plastic, has a large main compartment and leaves enough space on the exterior to display any logo or other messages.
| Colour: | Red |
|---|---|
| Country of Origin: | PRC |
| OuterBoxDimension: | 37 x 44 x 32 cm |
| OuterCartonDimension: | 37 x 44 x 32 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 150 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 6 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 5.7 |
| Ύψος: | 420mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 4202929190000000000000 |
| Βάρος: | 35g |
| Μάρκα: | Unbranded |
| Μήκος: | 340mm |
| Υλικός: | PP Plastic non woven, 80 g/m2 |
Σύνδεση