Evergreen non-woven drawstring bag 5L
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 0,54 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,54 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 0,67 € |
| Colour: | Navy |
|---|---|
| Country of Origin: | PRC |
| OuterBoxDimension: | 37 x 44 x 32 cm |
| OuterCartonDimension: | 37 x 44 x 32 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 150 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 6 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 5.7 |
| Ύψος: | 420mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 4202929190000000000000 |
| Βάρος: | 35g |
| Μάρκα: | Unbranded |
| Μήκος: | 340mm |
| Υλικός: | PP Plastic non woven, 80 g/m2 |
Σύνδεση