Evergreen GRS recycled non-woven drawstring bag 5L
Από
0,65 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 0,75 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,75 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 0,93 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-13008053
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Evergreen GRS recycled non-woven drawstring bag 5L"
Made from durable and tear resistant non-woven RPET, the Evergreen GRS certified recycled drawstring bag is a great option when looking for an easy-to-handle gift to promote any brand or marketing campaign. This lightweight bag is budget-friendly and has a drawstring design suitable for easy carrying over the shoulder or as a backpack. Volume capacity: 5 litres. Resistance up to 5 kg weight.
| Colour: | Royal Blue |
|---|---|
| Country of Origin: | PRC |
| Eco: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 38 x 48 x 24 cm |
| OuterCartonDimension: | 38 x 48 x 24 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 150 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 6 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 5 |
| Ύψος: | 440mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 4202929890000000000000 |
| Βάρος: | 36g |
| Μάρκα: | Unbranded |
| Μήκος: | 330mm |
| Υλικός: | GRS certified recycled polyester |
Σύνδεση