Ester lip balm
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 0,66 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,66 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 0,82 € |
| Colour: | Black |
|---|---|
| Country of Origin: | PRC |
| OuterBoxDimension: | 39 x 39 x 22 cm |
| OuterCartonDimension: | 39 x 39 x 22 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 500 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 11 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 10.45 |
| Ύψος: | 35mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 3304100000000000000000 |
| Βάρος: | 20g |
| Μάρκα: | Unbranded |
| Μήκος: | 35mm |
| Πλάτος: | 35mm |
| Υλικός: | ABS Plastic |
Σύνδεση